Náš TIP: Velikonoce v Libanonu

Cesta do Libanonu 13.dubna – 18.dubna 2017

Zapomeňte na všechno, co jste si možná dosud mysleli o Libanonu. Budete překvapeni, jak krásná, bezpečná a tolerantní země to je. Restaurace se skvělou kuchyní a excelentním vínem, množství trendy barů a špičkových klubů.

K tomu připočítejte množství dech beroucích historických a přírodních skvostů a proslulou libanonskou pohostinnost, nabízí se otázka – proč jste to ještě neobjevili? Provedeme vás po těch nejslavnějších vinařstvích a nejvýznamnějších památkách. Navíc v čase Velikonoc, což je pro libanonské maronitské křesťany nejvýznamnější svátek v roce.

Čtvrtek * Odlet ve 22:10 s Czech Airlines. Přílet 02:40. Transfer do 5* hotelu v centru města se snídaní.
Pátek * Návštěva vinařství Chateau Musar s degustací. Prohlídka města Bejrút s večeří.
Sobota * Prohlídka starobylého města Byblos s obědem, degustace vín a prohlídka vinařství Ixsir
Neděle * Výlet do města a chrámového komplexu Baalbeck s mnoha historickými památkami, degustace ve vinařstvích v údolí Bekka – Chateau Ksara a Massaya. Oběd.
Pondělí * Volný program Bejrút 
Úterý * Odlet ve 03:20 s Czech Airlines. Přílet do Prahy v 06:15

Pobyt v 5* hotelu Radisson Blu 25,900Kč. Cena zahrnuje letenku včetně 1 zavazadla do 23kg, ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené v programu včetně nealkoholických nápojů, transfery, výlety a degustace vín, obsahuje všechny povinné letištní a pobytové taxy. Vstupy do památek a konzumace alkoholu nejsou zahrnuty Vízum se nevyžaduje, v pase nesmí být razítko Státu Izrael.

Uzávěrka přihlášek 31. ledna. Více informací a možnost objednat zájezd je na této emailové adrese tomasblahut@drinkeatfly.cz.

You may also like...