VINO.TK partnerem Gala degustace 2016

VINO.TK se stejně jako v minulých letech stalo hlavním mediálním partnerem GALA DEGUSTACE. Jedná se o dvoudenní degustaci či přehlídku vín, chcete-li. Na jednom místě se shromáždí více jak 20 vinařů reprezentující 35 vinařství a přes 250 vín. Ať jste milovníkem vín Francie, Moravy, Itálie, Chile či Argentiny, určitě si zde přijdete na své.

Gala degustace se koná 5. října 2016 v historických prostorách Novoměstské radnice na Karlově náměstí v Praze od 13:00-19:00. Program je pro oba dva dny identický.

Jak se na Gala degustaci dostat – kompletní informace včetně možnosti koupit lístky na www.gala-degustace.cz

Na jaká vína se můžete těšit: Na francouzská od Alsaska přes Champagne až po Bordeaux grand cru classé, italské Prosecco, Pinot Grigio i Nero d´Avola. Chilské Carmenere i argentinský Malbec, novozélandský Sauvignon, jihoafrickou Pinotage. Budou zde vína oceněná v Prague Wine Trophy, Wines Spectatorem i Parkerem.

A také vína z jižní Moravy – na Gala degustaci se představí přední moravská vinařství Baloun, Krásná hora, Zlomek a Vávra, Na Soutoku a Patria Kobylí za osobní účasti vinařů.

Gala degustaci pořádá dovozní a distribuční společnost KUPMETO CZ, která získala titul Dovozce roku 2014 a 2015 v soutěži Prague Wine Trophy.  Championy a medailová vína z této soutěže samozřejmě na ochutnávce také najdete.

Kompletní informace včetně možnosti zakoupení vstupenek najdete na www.gala-degustace.cz

grafika2016-web435

Martin Kozák

redaktor VINO.TK

You may also like...