Již tento pátek bude znám Král vín České republiky

Držitel jednoho z nejprestižnějších vinařských ocenění v ČR „Král vín České republiky“ bude znám již tento pátek, veřejnosti se pak představí úspěšní vinaři následující pátek a sobotu na VINOBRANÍ v pražském Edenu. Vinobraní s Králem vín v Edenu přináší možnost každému z příchozích nejen ochutnat, ale také nakoupit ta nejúspěšnější vína z letošního ročníku soutěže Král vín České republiky. Vinobraní proběhne v pátek a v sobotu, 4. a 5. září, vždy od 13 do 21 hodin ve venkovních prostorech před Nákupním centrem Eden. Zúčastní se dvacítka z nejlepších vinařství letošního ročníku soutěže Král vín České republiky. Každé vinařství bude mít k dispozici jeden stánek, ve kterém nabídne svá vína návštěvníkům k ochutnání i ke koupi. Vinobraní s Králem vín v Edenu je přitom koncipováno jako volná degustace, vinný trh a výstava vín zároveň. Jednotlivá vína prezentují sami vinaři, se kterými se návštěvníci mohou podělit o své bezprostřední dojmy z každého ochutnaného vzorku. Vína budou doplněna občerstvením a pochutinami. A vzhledem k tomu, že Vinobraní s Králem vín v Edenu proběhne v září, mohou se Pražané těšit také na pravý a nefalšovaný burčák.

Vinobraní s Králem vín v Edenu se účastní:

Pátek 4. září:

Tanzberg Mikulov, Vinařství Konečný, Templářské sklepy Čejkovice, Vinařství Maděřič, Vinařství Vladimír Tetur, Vinařství Jakubík, Vinařství Lednice Annovino, Vinofol, Znovín Znojmo, Vinařství Červinka, Vitis Strážnice, Lobkowiczké vinařství Zámek Mělník.

Sobota 5. září:

Tanzberg Mikulov, Vinařství Konečný, Templářské sklepy Čejkovice, Vinařství Maděřič , Rodinné vinařství Jedlička, Vinařství Volařík, Pavlovín, Vinařství Čech, Vinařství Pod hradem, Vinařství Fabikovič, Velkobílovická vína, Petr Bunža.

Zdroj: PR, Naše voda

You may also like...