Vemte víno na dovolenou, vyfoťte ho a vyhrajte láhev bublinek

Co máte dělat: Pošlete nám fotku lahve (či vína ve skleničce) z Vaší dovolené. Ať již jste u rybníka, na pláži nebo v zámecké restauraci. Je to jedno. Prostě prázdninová fotka vína.

Proč to budete dělat: Protože autoři nejlepších fotek vyhrají lahve „bublinek“ – vítěz Champagne, za druhé místo francouzský Cremant a za třetí láhev italského Prosecco. Navíc soutěž proběhne dvakrát – 3 nejlepší fotky vybereme na konci července i srpna. Můžete tedy brát svoje vína na dovolenou celé léto.

Jak nám fotky poslat: Jakkoliv. Na email info@vino.tk, do zprávy našemu facebookovém profilu, na naší FB zeď, či do komentáře pod FB příspěvek. Je to na Vás. Ale musí to být Vaše originální fotka. Ne strýčka, ani strýčka Googla:)

Jak budeme vybírat vítězné fotky: Čistě subjektivně. Jen a jen dle osobního názoru redakce VINO.TK. Je jedno zda nafotíte veltlín u rybníka v jižních Čechách nebo Château Petrus na pláži v Karibiku. Oceníme originalitu a vtip. Jediné co rovnou vyřadíme budou prokazatelné reklamní fotky. Vítěze si dovolíme zveřejnit při předávání cen.

Přejeme příjemné prázdniny a dovolenou s vínem…a VINO.TK 🙂

dovca1 dovca2 dovca3 dovca4

You may also like...