Putovní červnová Wine Tour nabídne ochutnávku vín z celého světa hned v 6 krajských městech

Největší distributor a dovozce vín společnost Global Wines zve všechny milovníky dobrého vína na červnový putovní festival Wine Tour, který proběhne v šesti městech po České republice. Wine Tour začne v úterý 2. června v Ostravě, poté se postupně přesune do Brna (3. 6.), Prahy (4. 6.), Karlových Varů (9. 6.), Ústí nad Labem (10. 6.) a poslední zastávkou bude Hradec Králové (11.6.). Širokou nabídkou jednotlivých vinařství z celého světa na všech setkáních Wine Tour provedou zkušení sommeliéři a odborníci ze společnosti Global Wines.
„Festival Wine Tour proběhne při příležitosti představení nového katalogu vín pro rok 2015/2016 a je skvělou příležitostí pro nákup nejkvalitnějších vín tradičních i méně známých značek, zároveň umožňuje rychlé seznámení s důležitými novinkami a trendy v oboru vinařství i konzultace s odborníky,“ říká Filip Jantač ze společnosti Global Wines, která festival pořádá.
„Ochutnávky budou tematicky zaměřeny na aktuální vinařské trendy z různých částí světa. Návštěvníci budou moci ochutnat oblíbená vína celosvětově známých a oblíbených vinařství jako je například italské Antinori, novozélandské Villa Maria, portugalské Real Companha Velha či francouzského vinařství Domaines Barons de Rothschild, zde pak také vybraná vína tohoto prestižního vinařství z vinic z Nového světa. Větší prostor letos dostanou u nás stále populárnější rakouská a německá vína, určitě doporučuji zastavit se například u prezentace německého vinařství Klumpp. Kromě tichých vín budou v ochutnávce také španělské sekty typu Cava z vinařství Freixenet či pravé francouzské šampaňské Lanson a Pol Roger, ale i řada vybraných destilátů,“ dodává Filip Jantač.
Wine Tour v jednotlivých městech:
2. 6. 2015 – Best Western Hotel Vista, Kpt. Vajdy 3046/2, Ostrava
3. 6. 2015 – Noem Arch Hotel, Cimburkova 564/9, Brno
4. 6. 2015 – Clarion Congress Hotel Prague, Freyova 33, Praha 9
9. 6. 2015 – GH Pupp Bechers bar, Mírové náměstí 2, Karlovy Vary
10. 6. 2015 – Clarion Congress Hotel Ústí n/L, Špitálské náměstí 3517, Ústí nad Labem
11. 6. 2015 – Restaurant Grill Duran, Sekaninova 398/2, Hradec Králové

Akce v jednotlivých městech začnou vždy ve 14 hodin a budou končit kolem 20. hodiny. Kromě Karlových Varů, kde se bude začínat již ve 13 hodin a končit v 18 hodin.
Vstupné na festival je 250 Kč. Cena vstupného bude návštěvníkům odečtena v případě objednávky provedené na ochutnávce nebo v následujících třech měsících prostřednictvím e-shopu global-wines.cz.

Zdroj: TZ Global Wines

You may also like...