Víno „Srdcerváč“

Víno „Srdcerváč“

Speciální moravské zemské víno Srdcerváč, které pro každého milovníka vín a každého Srdcerváče,
připravilo vinařství Maláník – Osička z Mikulčic.

Suché červené moravské víno je složeno z odrůd Cabernet Moravia, Dornfelder, Pinot Noir a Zweigeltrebe a je vyrobeno v limitované edici pro NFOZP. Obsah lahve 0,75 L. Jednotlivé lahve jsou pečlivě a bezpečně baleny díky laskavé podpoře společnosti S&CH TRADE CZ s.r.o., dodavatele obalových materiálů http://www.obaly.cz/ . Pokud chcete objednat celý karton, najdete ho jako  další položku v našich aukcích na aukru. (Skleničky vyobrazené na fotografii nejsou součástí nabídky a můžete si je pořídit v sadě po 2 ks).

Vinařství Maláník-Osička s.r.o. je malou rodinnou firmou, zabývající se pěstováním révy vinné a výrobou kvalitních přívlastkových vín. Vinařství je založeno na filosofii, která se ubírá směrem kvalitního a moderního zpracování hroznů, z nichž získává jakostní a přívlastková vína s jedinečným charakterem. Při výrobě vín se řídíme mottem: „KAŽDÉ VÍNO SE PODOBÁ SVÉMU TVŮRCI. JE ZRCADLEM JEHO UMU, ŠIKOVNOSTI, PÍLE A VYTRVALOSTI. V KAŽDÉM VÍNĚ JSOU VINAŘOVY VRÁSKY I ÚSMĚVY, RADOSTI I SMUTKY, ÚSPĚCHY I PROHRY. CHVALME VÍNO A PROKAŽME MU SLUŽBU ÚCTY, ABY SE ZA NÁS NEMUSELO STYDĚT.“

Zakoupením přispějete na konto nadačního fondu NFOZP v rámci projektu Srdcerváči, jehož výtěžek bude věnován na podporu nových pracovní příležitostí pro lidi, kteří neměli tolik štěstí a kvůli svým hendikepům těžko hledají zaměstnání.
Aukce vína

Jan Kynčl

Webmaster VINO.TK

You may also like...